O nás

Mapa Ołomuniec, Morawy, Śląsk

Pod obchodní značkou CZECH – POL TRADE poskytujeme již 20 let profesionální servis nejen českým a polským podnikatelským subjektům a institucím v oblasti navazování perspektivní spolupráce, nověji i v oblasti registrace vlastní hospodářské činnosti na území souseda.

Svou činnost zaměřujeme zejména na průzkumy trhu s aktivním vyhledáváním obchodních partnerů. Naše služby začali vyhledávat nejen podnikatelé z obou sousedních zemí, tj. Polska, České republiky i Slovenska, zvláště po společném vstupu do Evropské unie a vzniku mimořádně zajímavého potenciálu jednoho z největších příhraničních prostorů Unie.

Podílíme se také na realizaci řady projektů česko-polské příhraniční spolupráce a více jak 10 let jsme aktivními členy Česko-polské obchodní komory, kde působíme jako marketingový specialista a obchodní poradce.  Za své dlouholeté působení na poli rozvoje česko-polských obchodních a hospodářských vztahů jsme se dočkali uznání jak od našich spokojených zákazníků a obchodních partnerů, tak např. od konzulárních zástupců či Česko-polské obchodní komory u příležitosti 15. výročí jejího založení.

Více se o naší činnosti a službách dozvíte v záložce Služby.

Od roku 2002 jsme členy Česko-polské obchodní komory se sídlem v Ostravě.

 

Ing. Dagmar Ponechalová
Manažerka sdružení a členka představenstva Česko-polské obchodní komory.

 

Dlouhodobě spolupracujeme s:
 

Epreklady  

Kompletní tlumočnický a překladatelský servis, ověřené překlady, soudní tlumočení

Tłumaczenia czeski  

Kompletní tlumočnický a překladatelský servis, ověřené překlady, soudní tlumočení

Promocja za granicą  

Velkoformátová reklama, tisk, tvorba www, provizní zprostředkování obchodu

Tvorba a úprava internetových stran v polštině - Webové stránky v polštině